Robotid

Ringides kasutame väga palju erinevaid roboteid ja robootikakomplekte. Allpool olevate nimede peale klikkides saab nende kohta rohkem teada ja näha ka, mis lahedaid tegevusi nendega tundides tehtud on.


Airblock

Airblock on programmeeritav droon, millega on võimalik lennata õhus ning sõita maa peal ja vee kohal. Selle saab muuta drooniks, hõljukiks või paadiks.

Arduino

Arduino on arendusplaat, millega saab erinevaid leiutisi ehitada. Selle külge on võimalik ühendada erinevaid andureid, sisend- ja väljundseadmeid. 

Clementon

Clementon roboteid on võimalik noolkäskudega juhtida, helisid teha ja pilte joonistada.

CodeBug

CodeBug on väike, armas, programmeeritav ja kaasaskantav putuka moodi seade, mida on lihtne programmeerida.

Cubroid

Cubroid plokid on kõige lihtsamini programmeeritav plokid maailmas. Plokke saab kergesti omavahel ühendada ja nende liikuma panemiseks kasutada nutitelefoni rakendust.

Dash, Dot ja Cue

Dah, Dot ja Cue on lõbusad robotid, mida on lihtne juhtida ja programmeerida kasutades nutitelefoni rakendust.

Edison

Edison on peopessa mahtuv väike robot, mida saab arvutiga programmeerida. Sellele saab kinnitada lego klotse ja ehitada lahedaid masinaid.

iRobot RT1 Root

iRobot on valge tahvli robot, millega on võimalik erinevaid kujundeid joonistada. Sellel on erinevad andurid ja tuled ning see robot sobib juba alates neljandast eluaastast.

Lego

Legol on palju erinevaid komplekte, millega on võimalik valmis ehitada lahedaid asju ja programmeerida neid erinevaid tegevusi tegema.

Little Robot Friends

Little Robot Friends on väikesed robotsõbrad, kes teevad häält, vilgutavad silmi ja kuulevad ümbrust tänu erinevatele anduritele. Neid on võimalik programmeerida visuaalselt ja C keele abil.

Maastikurobot

Maastikurobot on disainitud õues kasutamiseks. Sellel on suured ja vastupidavad rattad, millega saab liikuda nii murul kui liival. Selle programmeerimine on lihtne, kasutades roboti peal olevaid nuppe.

Makey Makey

Makey Makey on leiutamise komplekt, millega on võimalik erinevatest elektrit juhtivatest asjadest ehitada lahedaid leiutisi. Kasutades näiteks banaani, plastiliini, joonistusi hariliku pliiatsiga jne.

mBot

mBot on hariduslik robot, millega on hea omandada esmane kogemus programmeerimises, elektroonikas ja robootikas. Selle komplektiga on võimalik välja mõelda ja ehitada erinevaid leiutisi ning liikuvaid masinaid.

Micro:bit

Micro:bit on pisike ja lihtne miniarvuti, millel on 25 LED lampi, liikumisandur, kompass ja Bluetooth tugi. Selle abil on võimalik luua erinevaid leiutisi robotitest kuni muusikainstrumentideni.

Moss

Moss on plokkidest koosnev ehitusrobot. Plokid on lihtsalt ja kiiresti üksteise külge ühendatavad ja eemaldatavad magnetite ja kuulide abil. Õigesti ühendades on võimalik mootorid tööle saada ja lambid põlema.

mTiny

mTiny on panda kujuline robot, keda  saab juhtida nutika puldiga või programmeerida käsukaartidega.

Neuron

Neuron on loomelabori komplekt, milles on üle 30 erineva funktsionaalsusega elektroonilise ehitusbloki. Nendega saab ehitada erinevaid lahedaid nutividinaid.

Ozobot

Ozobot on pisike robot, mis oskab liikuda, joone peal erinevaid värve jälgida ja peale laetud programmeerimiskäske täita.

Qobo robotigu

Qobo on lõbus interaktiivne robotigu, mida programmeeritakse läbi puslekaartide. Teol on 3 mängurežiimi: puslerada, kaartide skännimine ja arvutis programmeerimise võimalus.

Raspberry PI

Raspberry Pi on prototüüpimisplatvorm, mis on abiks kõigile, kes soovivad leiutada midagi uut. See on krediitkaardi suurune arvuti, mida saab kasutada erinevates valdkondades.

Snap Circuits

Snap Circuits komplektid muudavad elektroonika õppimise lihtsaks ja lahedaks. Kõiki elemente on võimalik lihtsalt üksteise külge ühendada ja lahti võtta.

Sphero, Specdrums

Sphero on kiiresti veerev pallike, mida on lihtne juhtida ja programmeerida. Specdrums on väikesed sõrmused, millega on võimalik erinevaid värve puudutades muusikat teha.

< Tagasi