Muraste Unicorn Squad 06.11.20

LAVA

Jõud

Kuidas tõsta laval raskeid asju? Kui üldjuhul sõbrannat üles ei tõsta, siis selles tunnis oli võimalik üksteist üles tõsta. Vahel isegi kahte tüdrukut korraga. Enne tõstmist, aga õppisime selgeks, kuidas õiget sõlme teha. Mõnel tuli see nagu niuhti välja, mõned pidid natuke mõtlema.

Ilm oli järjekordselt ilus ja selle tunni jõuharjutused tegimegi õues jõupargis. Kõigepealt oli vaja täis lasta kaks veenõud. See oli juba väikene katsumus, et kas saame ikka voolikud õigesti ühendatud ja ega keegi märjaks ei saa. Põhimõtteliselt läks sellega hästi ja jäime kuivaks. Kuna veekraan oli jõupargist eemal, siis tuli juba alguses veenõusid vedada ja sai tunda kui rasked need tegelikult on.

Järgmisena riputasime ühe veenõu köitega toru külge ja teise palgi külge. Sellest viimasest sai kiik ja käis katsetamine mitu tüdrukut kummalegi poole kiigele saab istuda, et see tasakaalus püsiks. Ühel pool oli siis lisaks ka veenõu.

Toru küljes oleva veenõu peal sai istuda ja lasta ennast teiste poolt üles tirida ning katsetada ka iseenda üles tirimist. Selle viimasega pidi ikka korralikult jõud kasutama. Kuigi meie köis väga kõrge ei olnud, oli tüdrukutel ikkagi natuke hirmus seal üleval olla.

Kõikumiste ja rippumiste tulemus on siis videost näha.